iona
university of Cambridge
domů  mapa stránek

 

O nás

Úvod / O nás

Jazyková škola IONA Český Těšín

Společnost IONA působí v oblasti Těšínského Slezska od roku 1996 v oblasti poskytování jazykových služeb. Od počátku existence IONY bylo hlavní myšlenkou zajišťovat co nejkomplexnější služby v co nejlepší kvalitě, a to za ceny přijatelné pro nejširší veřejnost.

Název jí propůjčil malebný ostrůvek ve Skotsku, odkud se v historii šířilo křesťanství a vzdělanost do celé oblasti a který pro svou kouzelnou atmosféru patří k nejnavštěvovanějším ostrovům Skotska. Podobně jako skotská IONA chceme být přitažlivým místem, odkud se šíří jazyková vzdělanost do regionu, ve kterém žijeme.
Za patnáct let usilovné práce si IONA vytvořila pověst spolehlivé instituce nabízející kvalitní služby, o čemž svědčí neustálý nárůst zákazníků, úspěchy studentů u státních a jiných mezinárodně uznávaných zkoušek.
Vedle běžné výuky v prostorách našeho centra provádíme výuku přímo ve firmách a institucích, nabízíme vypracování komplexního projektu vzdělávání studentů, včetně vstupního a výstupního testování, případně jazykového auditu. Reference Vám poskytneme na požádání.

Při realizaci výuky vycházíme z principů dokumentu Rady Evropy „Společného evropského referenčního rámce pro jazyky“. Na základě tohoto dokumentu definujeme jazykové úrovně našich studentů. Společný referenční rámec popisuje šest jazykových úrovní, na základě kterých vytváříme osnovy a vydáváme závěrečné dvojjazyčné certifikáty.
Výuka je zaměřena na cílený a systematický rozvoj dovedností, které jsou pro Vás prioritní. Neupínáme se na jeden výukový styl, dáváme prostor kreativitě jednotlivých lektorů a osobnostem studentů, respektujeme Vaše podněty, jsme maximálně flexibilní.

Náš tým lektorů představují zkušení lektoři s patřičným vzděláním, včetně rodilých mluvčích.
Studentům je také k dispozici knihovna cizojazyčné literatury.

Jazykové překlady a tlumočení

Významnou oblastí naší činnosti je poskytování překladů v desítkách jazykových kombinací, v nejrůznějších oborech. Zajišťujeme také tlumočení obchodních jednání, seminář či konferencí.
Jsme dynamická instituce, která Vám naslouchá.....ŘEKNĚTE SI...

zpět nahoru tisk
Rychlý kontakt
kontaktujte nás
Smetanova 5, Český Těšín
737 01 (2. patro nad KB)

tel.: +420 774 605 399, +420 774 515 814
email: iona@iona.cz

Povinný údaj Povinný údaj

Povinný údaj Povinný údaj

Povinný údaj Povinný údaj
Kontrolní kód
Povinný údaj Povinný údaj
Úvod    O nás    Aktuality    Reference    Kontakty    
Všechna práva vyhrazena iona 2011, Vyrobilo Eline.cz